Targi tekstylne 2018

Co Ty wiesz o modzie czyli targi, których nie możesz przegapić

Każdy sezon modowy wyróżnia się konkretnymi trendami. Podążanie za takowymi i tym samym tworzenie stylizacji uwzględniających ich zastosowanie stanowi dla wielu osób swego rodzaju priorytet. W końcu nie bez powodu mówi się, że „jak cię widzą, tak cię piszą”. Właśnie z tego względu tak ważne jest śledzenie świata mody. W jaki sposób tego dokonać? Przede wszystkim warto pojawiać się na targach, na których prezentowane są wspomniane trendy.

Trends 4 Kids

Trends 4 Kids to targi stworzone z myślą o potrzebach całej rodziny. Nadrzędnym celem wydarzenia jest promowanie odzieży wysokiej jakości, naturalnych materiałów, a także poszerzanie świadomości konsumenta w zakresie wyboru wspomnianych produktów. Warto zauważyć, że targi Trends 4 Kids to również wspaniała okazja do spędzenia niepowtarzalnych chwil w gronie najbliższych. Tegoroczne targi Trends 4 Kids odbędą się 14 kwietnia 2018 w Krakowie.

Fast Textile

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile to jedna z najpopularniejszych i zarazem najważniejszych imprez branży tekstylnej w naszym kraju. Tegoroczna, czwarta edycja Fast Textile odbędzie się na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo – Wystawienniczego Ptak Warsaw Expo w dniach 16 – 18 listopada 2018. Z myślą o potrzebach odwiedzających, targi podzielone zostaną na strefy branżowe, takie jak:
tkaniny/dzianiny
dodatki/akcesoria
przędza
maszyny
usługi
tekstylia domowe
media i strefy międzynarodowe

Slow Fashion

Slow Fashion to największe targi mody autorskiej w naszym kraju. Nadrzędnym celem wydarzenia jest promocja lokalnych projektantów; zarówno odzieży, jak i dodatków. Tegoroczna, dziewiąta edycja Slow Fashion odbędzie się w dniach 3 – 4 marca 2018 na PGE w Warszawie. Kto powinien pojawić się na targach Slow Fashion? Tak naprawdę każda osoba, która pragnie ubierać się w sposób modny, oryginalny i zarazem jedyny w swoim rodzaju.

Scroll to Top