Papier sublimacyjny

Korzystając z nowoczesnych technologii druku pragniemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę wszystkiego, co związane jest z naszą ofertą branżową. Jednym z bardziej interesujących punktów na tej liście jest na pewno metoda termotransferu, do której wykonania używany jest specjalny papier sublimacyjny. Dzięki niemu oraz poddaniu jego powierzchni działaniu określonej temperatury możemy dziś wykonać nadruki na wielu podkładach – koszulkach i innych produktach tekstylnych.

Papier sublimacyjny posiada również przewagę nad innymi metodami nadruku, gdyż technologia ta umożliwia użytkownikowi transfer grafiki o bardzo dużej rozdzielczości – np. zdjęcia cyfrowego. Poza tym, pojedyncze przeniesienie wzoru na materiał jest w tym wypadku bardzo ekonomiczne, gdyż generuje wręcz śladowe koszty. Świetnie nadaje się zatem jako alternatywa dla innych zaawansowanych metod, i to przy małym nakładzie zamówienia (choć większe serie produktów również są opłacalne przy użyciu papieru sublimacyjnego).

W naszej specjalistycznej drukarni każdego dnia wykorzystujemy papier sublimacyjny, by sprostać Państwa wymaganiom. Do jego zadrukowania potrzebny jest specjalny tusz, a przy przenoszeniu należy skorzystać z profesjonalnej prasy. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyśmy wykonali jedynie nadruk, i tak gotowy papier sublimacyjny przekazali Państwu do dowolnego użycia.

Scroll to Top