Tkaniny dekoracyjne

Tkaniny dekoracyjne do domu – szeroka oferta druku

Druk na tkaninach dekoracyjnych

W naszej szerokiej ofercie materiałów znajdziesz wiele tkanin dekoracyjnych, doskonałych do wykorzystania w branży home decor. Bogaty wybór gotowych wzorów oraz opcja wykonania druku według projektu Klienta daje nieograniczone możliwości twórczej kreacji.

Wystarczy wybrać materiał bazowy i zamówić wzór w odpowiedniej stylistyce. Wśród naszych propozycji znajdziesz tkaniny o różnej gramaturze, fakturze i charakterze, idealne na zasłony, poduchy, tekstylia do wnętrz, zagłówki, maty dekoracyjne, legowiska dla zwierząt czy tapicerkę mebli.

Druk na tkaninach dekoracyjnych

Katalog tkanin dekoracyjnych do druku

Oferujemy atrakcyjne wizualnie, trwałe, wytrzymałe, wygodne w użytkowaniu, nowoczesne materiały o składzie opartym na włóknach poliestrowych: szenil, velvet, lamę czy imitację lnu, tkaniny o ogromnym potencjale w dziedzinie aranżacji wnętrz.

Katalog tkanin dekoracyjnych

Pobierz nasz katalog tkanin dekoracyjnych do druku w formacie pdf.

Wzory do druku sublimacyjnego na tkaninach

Jako profesjonalna drukarnia zapewniamy nie tylko najwyższą jakość usług, ale też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów – projektantów, architektów wnętrz, dekoratorów, producentów tekstyliów – oferując bogatą paletę dostępnych wzorów. Pracujemy z pasją i kreatywnością, dlatego nieustannie obserwujemy światowe trendy w branży home decor i tworzymy nowe printy osadzone w obowiązującej estetyce, które przyciągną uwagę i wprowadzą unikalny styl do każdego domu, biura lub przestrzeni komercyjnej.

W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście tysięcy wzorów do druku na tkaninach dekoracyjnych

Tkaniny dekoracyjne do domu

Niezależnie od tego, czy preferujesz nowoczesny minimalizm, klasyczny szyk, czy ekstrawagancki eklektyzm, nasze tkaniny drukowane dekoracyjne są dostosowane do różnych gustów i stylów. Bogactwo dostępnych wzorów pozwala na kreatywne i spersonalizowane podejście do aranżacji wnętrz.

Możliwość łączenia różnych printów i tekstur daje nieograniczone pole do tworzenia unikalnych kompozycji, które odzwierciedlają indywidualny styl.

Tkaniny dekoracyjne do domu
Tkaniny dekoracyjne do domu

Możliwość łączenia różnych printów i tekstur daje nieograniczone pole do tworzenia unikalnych kompozycji, które odzwierciedlają indywidualny styl.

Tkaniny dekoracyjne do domu

Wzory geometryczne, kwiatowe, etniczne, abstrakcyjne czy vintage, w wersjach pastelowych, monochromatycznych lub odważnych kontrastach, sprawią, że każde wnętrze stanie się przestrzenią pełną emocji, wyrażającą osobistą wizję.

Chcesz wiedzieć więcej?

Scroll to Top