Jesienne płaszcze

Być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale już za miesiąc – a dokładniej rzecz ujmując 20 marca – rozpocznie się kalendarzowa wiosna. W praktyce oznacza to więc, że niebawem pożegnamy ciężkie, zimowe kurtki zamieniając je jednocześnie na o wiele lżejsze, wiosenne kreacje wierzchnie. Jakie konkretnie? Mowa oczywiście o stylowych płaszczykach. A jakie modele płaszczy będą na topie w nadchodzącym sezonie wiosna 2018?

Powrót pasteli

Kilka sezonów temu absolutnym hitem świata mody były pastele. Ubrania we wspomnianych odcieniach nosiliśmy niemalże na każdej części ciała. Z czasem trend ten został wyparty przez kolory zimy i jesieni, a więc biele, szarości, brązy, a nawet odcienie czerni. Jednak nie na długo, gdyż jak się okazuje, urocze pastele na nowo podbija nasze serca w sezonie wiosna 2018. Tym razem znajdziemy je na płaszczach – zarówno tych sięgających za, jak i przed kolano.

Kolory słońca

Lubisz jasne, słoneczne kolory? Jeśli tak, to mamy dla ciebie świetną wiadomość. Jak się okazuje w nadchodzącym wielkimi krokami sezonie modowym wiosna 2018 to właśnie słoneczne, żółte odcienie będą stanowiły absolutny hit. A po jakie – konkretnie – kolory warto sięgnąć? Nie licząc barw neonowych spectrum wyboru jest naprawdę bardzo szerokie. Z powodzeniem możemy bowiem wybrać zarówno wspomniane powyżej odcienie pasteli, jak i nieco żywsze kolory. Warto dodać, iż do łask wraca również kolor muszardowy; zarówno ten ciemniejszy, jak i jaśniejszy.

Kroje i długości

Znamy już odcienie, jakie będą królować na naszych ulicach tegorocznej wiosny, niemniej jednak samo omówienie najmodniejszych barw sezonu zdecydowanie nie wyczerpuje podjętego tematu. Koniecznie należy bowiem wspomnieć o krojach oraz długościach. W przypadku tych drugich do wyboru pozostają dwie opcje, a mianowicie XL (za kolano) oraz S lub M (do połowy uda lub też przed kolano). Jeśli zaś mowa o krojach to projektanci stawiają na fasony proste, pozbawione guzików.

Scroll to Top