Zima w moro – trendy we wzornictwie 2018

Na dworze panują mroźne, ujemne temperatury, szaleje porywisty wiatr, któremu nierzadko towarzyszy również śnieg. To czas, w którym warto zainwestować w ciepłe swetry, kurtki czy też spodnie. Niemiej jednak żadna pogoda nie wyklucza modnego look’u. Jeśli sądzisz, że jesteś skazana na to, aby w trakcie mroźnych dni przypominać otulonego nieforemnym płaszczem bałwanka, to jesteś w dużym błędzie. W praktyce bowiem rynek wręcz ugina się pod ciężarem modnych, eleganckich płaszczy, którym nie sposób odmówić nie tylko urzekającego wyglądu, ale również wygody. Należy dodać, iż jednym z najgorętszych trendów sezonu zima 2018 jest wzór moro.

Moro nie tylko dla mężczyzn

Zdecydowana większość pań dochodzi do – skąd inąd błędnego wniosku – jakoby wzór moro zarezerwowany był wyłącznie dla mężczyzn. W rzeczywistości jednak jest zdecydowanie inaczej. Wzór moro tworzą znacznych rozmiarów „plamy” w odcieniach czerni oraz głębokiej, butelkowej zieleni. Wspomniane połączenie kolorystyczne będzie wspaniale komponować się zarówno z urodą blondynek, jak i brunetek czy nawet kobiet o ognistych, rudych włosach. Dlatego też dosłownie każda z nas może z powodzeniem sięgnąć po bluzki, koszulki czy też swetry w odcieniach moro.

Elegancja w stylu moro

Co ma wspólnego elegancja z wzorem moro, który przecież kojarzy się nam głównie z działaniami wojskowymi? Jak się okazuje, zdecydowanie więcej niż moglibyśmy przypuszczać. Moro przeniesione na damski płaszcz będzie bowiem prezentowało się bardzo kobieco; zwłaszcza, jeśli wybierzemy płaszcz ściągany w talii elastycznym paskiem lub też kurtkę w rodzaju parki. Ten typ odzieży często jest dodatkowo zdobiony np. złotym ekspresem, co nadaje ubraniu wrażenie ponadczasowej elegancji. A co założyć na dół? Dobrym rozwiązaniem okażą się zarówno legginsy, jak i spodnie rurki czy też klasyczne jeansy. Na nogi możemy natomiast włożyć trapery, timberlaki, a nawet kozaki. Pamiętaj, że wzór moro jest tak naprawdę bardzo uniwersalny i świetnie komponuje się ze zdecydowaną większością odzieży.

Scroll to Top