O FIRMIE

JAKOŚĆ - DOŚWIADCZENIE - KREATYWNOŚĆ TERMINOWOŚĆ

Kim jesteśmy ?

Drukarnia tekstylna Adamex - lider druku transferowego od ponad 20 lat.

Jesteśmy nowoczesną firmą zlokalizowaną w Łodzi - stolicy polskiego włókiennictwa, kolebce przemysłu włókienniczego. Adamex tworzy doświadczony, wyspecjalizowany, kreatywny zespół, co w połączeniu z nowoczesnym, rozbudowanym parkiem maszynowym pozwala sprostać każdemu zleceniu - typowemu i niestandardowemu. Od 1995 roku zdobywaliśmy kwalifikacje, doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu z powodzeniem możemy konkurować na rynku druku sublimacyjnego.

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych na rynku polskim drukarni specjalizujących się w druku na tkaninach i dzianiach.

Naszym priorytetem są ludzie, dlatego – poza inwestowaniem w sprzęt i półprodukty – stawiamy na świetnych specjalistów. Wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników są dla klientów gwarancją tego, że ich produkty trafiają w odpowiedzialne i fachowe ręce. Nasi klienci to długoletni partnerzy firmy. To dzięki wzajemnej współpracy i zaangażowaniu możemy się rozwijać. Wszystkie działania firmy Adamex w zakresie podwyższania standardów produkcji czynione są po to, by zapewnić naszym klientom usługi najwyższej jakości.

Zapraszamy do korzystania
z naszych usług

Ofertę kierujemy do PRODUCENTÓW tkanin i dzianin oraz do:

  • producentów odzieży damskiej i męskiej - bluzek, sukienek, koszul, koszulek, bielizny, getrów, rajstop, strojów kąpielowych itp.

  • producentów odzieży sportowej - strojów piłkarskich, kolarskich, kąpielowych, gadżetów kibica

  • producentów produktów reklamowych - parawanów, flag, proporców, zagłówków, banerów, leżaków, mat podłogowych i innych elementów zależnie według potrzeb klienta

  • agencji reklamowych.